Анонс
Coffeelat VS МФК «Филлер»
Була в «Каламбурі» така рубрика «Ви написали – ми зіграли». До автора анонсів і матеріалів по звітній лізі дійшла жалоба МФК «Філер» на те, що я не заохочую команду до перемог, не помічаю, як вони грають, і ледь не спеціально їх «знищую» в цих же анонсах, і роблю це з таким цинізмом, що хлопцям не хочеться виходити на футбольне поле – мовляв, нема настрою. Шановні гравці МФК «Філер», якщо я пишу, що ви аутсайдери в тому чи іншому поєдинку, то це не повинно вас засмучувати, а навпаки – по-спортивному злити, щоб ви виходили проти будь-кого та змушували мене заткнутися. Такий випадок був у минулому турі, коли ви хоч і програли, але програли лідеру «Чистій воді», при цьому продемонструвавши змістовний футбол. Цими вихідними ви будете беззаперечними фаворитами, будь-якого іншого варіанту, окрім вашої крупної перемоги я не прийму. Ну а, ви Coffelat, зробіть все, щоб я знову помилився – тепер уже на вашу користь!

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




