Третій тайм
ФК «ВіЯр» VS «Ібіс»
ФК «ВіЯр» свідомо віддав ініціативу супернику, ведучи свою звичну гру – на контратаках. Хоча, коли доходила справа до позиційних, теж непогано в «жовто-синіх» виходило. Гра наче непогана, от тільки реальних загроз малувато, особливо з боку «рибалок». І все ж гостріше грали господарі, тож не дивно, що саме «меблевики» відкрили рахунок. Сталося це на 17-й хвилині, коли Володимир Бужин змайстрував гол, а записали на Романа Багрійчука, якого м’яч задів на шляху до мети. У другому таймі «чорні» в атаці грали значно гостріше. Були моменти, хоч і небагато. Гравці «ВіЯра» старалися суперників близько до воріт не пускати, тож ті почали у п’ять в полі м’яч катати. Сергій Бабій був на воротах, коли пройшла контратака «меблярів». Багрійчук пробив, Бабій парирував, Альфред Марченко додав – у сітку. Під кінець гри пристрасті дещо розгорілися. Руслан Войхевич наговорив на вилучення… На гол престижу «Ібіс» спромігся. Спершу Самвел Саградян, виконуючи 10-метровий, пробив у стійку. А на останній хвилині Бабій, опинившись «на п’ятачку», переправив м’яч у ворота.

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




