Третій тайм
«Ібіс» VS ФК «Донецк»
«Ібіс» вийшов на гру вп’ятьох. Ну і картина у цій грі була відповідною. ФК «Донецьк» тримає м’яч, багато атакує, моменти створює. «Рибалки» відповідають випадами, і на 13-й хвилині Микита Беспалов вивів їх вперед. Втік правим краєм, бахнув здаля – воротар, ударом а-ля Ібрагімович добив. Незадовго до перерви рахунок було зрівняно – Віталій Мельник віддавав пас, а м’яч рикошетом від Івана Волошина влетів у ворота. Рахунок 1:1 тримався за заключної хвилини матчу. Нічиєї «Ібісу» було мало, а сидіти біля своїх воріт і відбиватися набридло, тож команда в другому таймі частенько атакувала вп’ятьох. І загалом активізувалися «чорні», підрівняли гру. Ну а розв’язка, як ми зазначали, сталася на останній хвилині. Беспалов не реалізував вихід віч-на-віч з воротарем. Сергій Бабій пішов в атаку. «Червоно-чорні» провели випад, який невимушено завершив Віталій Мельник, опинившись перед порожніми воротами, які спересердя Бабій перекинув, запізнившись… Рано було впадати у відчай. Маючи час практично на одну атаку, «Ібіс» вирвав нічию! І хай дальній постріл Самвела Саградяна хтось назве «ударом відчаю», це неважливо, бо досяг він мети!

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




