Третій тайм
Оболонь VS VUSO
Гарна була погода цілий день, а цим командам, що закривали суботню програму, довелося вийти на поле під рясним дощем. Але матч відбудеться за будь-якої погоди! Ось де спортивний принцип у всій красі, особливо з боку VUSO, який з величезними кадровими проблеми провів сезон, не пропустивши жодного матчу. У цій грі Микола Люткевич прекрасним дальнім пострілом вивів «страховиків» уперед. І навіть більше – Роман Кривуля подвоїв перевагу шикарним ударом здалеку зі штрафного. «Оболонь» відповіла серією небезпечних атак, затискала суперника біля його воріт, бомбардувала ворота, атакуючи вп’ятьох, але до перерви так і не забила. А от у другому таймі голи посипалися, як з рогу достатку. Спершу суперники обмінялися голами: Денис Осадчий ударом здалеку таки зняв закляття з «зачарованих» воріт VUSO (можливо, допомогло те, що дощ скінчився), однак Олександр Шостак поновив перевагу у два голи, поціливши зі своєї половини поля в порожні ворота. Але в «оболонців» вже пішли справи. І ще до середини першого тайму вони вже були попереду, після чого «темно-сині» розкрилися, могли забити, і не раз, стріляли по стійкам, а голи в їхні ворота все сипалися і сипалися… У підсумку Осадчий відзначився покером, по дублю оформили Павлусенко та Тимошенко (один з них – в падінні через себе з центру поля), ще один на рахунку воротаря Савченка (фактично, він став переможним – 4:3), а в «страховиків» уже так званий гол престижу забив Микола Люткевич, на чиєму рахунку хет-трик. У підсумку – 9:4.

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




