Третій тайм
Арсенал-17 VS ФК Благо
Розпочали команди досить жваво, але потім темп гри впав. Команди по черзі атакували позиційно, особливо не форсуючи події. Рахунок у зустрічі було відкрито на 15-й хвилині. Андрій Соловей блискуче зіграв на перехоплені, знайшов вільного партнера, і Андрій Ярмаш у підсумку записав гол на свій рахунок. «Ломбардники» заслужили на це взяття воріт, завдяки своїй комбінаційній грі. На цьому гості не зупинилися та подвоїли власну перевагу ще до перерви. Доволі оригінальний розіграш штрафного удару дозволив Ярмашу оформити дубль. У другому таймі ситуація змінилася. Здавалося б, несильний удар Олексія Сперчуна став несподіванкою для голкіпера гостей, тож відставання «гармашів» було скорочено до мінімуму. Гол повністю на совісті воротаря ФК «Благо». На 33-й хвилині протистояння цифри на табло взагалі стали рівними. Іван Халаджі замкнув дальню стійку, оформивши камбек своєї команди. Перемогу міг вирвати будь хто з суперників, але вони були змушені були погодитися на нічию. Справедливий підсумок гри!

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




