Відео третій тайм

(093)431-94-92
GC BARBERSHOP Nadiya BEERLAND живе пиво Pokrov_Bozhyi



Таблиця

і о
1Одеса-мама37
2МФК Княжий Ринок35
3Штурм 33
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Мухамед Мохиб 5 7 1.4
2 Генчу Андрій 5 6 1.2
3 Гриник Володимир 5 4 0.8
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




Третій тайм

Штурм VS «Ібіс»

Перш за все варто зазначити, що погода сприяла хорошому футболу. Сонце не пече, температура +20. Але суперники діють обережно, розуміючи, що можливості виправити ситуацію, пропустивши першим, може й не бути. За регламентом матч складається з одного 20-хвилинного тайму, без перерви (але, звісно, що з тайм-аутами). Не сказати, що «Штурм» надто штурмував, але атак і моментів у «синіх» було значно більше, ніж у «чорних», які після здобуття чемпіонського титулу в столиці втрапили в якусь чорну полосу. І зрештою Юрій Савоник пробив, Олександр Кухаренко вправно зіграв на добиванні, ставши автором першого голу на турнірі. Сталося це аж на 19-й хвилині. «Ібіс» моментально перейшов на гру у п’ять польових, і хапанув ще двічі. Кухаренко зі своєї половини поля оформив дубль. А на останніх секундах Артем Філін, навіть не дивлячись на ворота, поцілив у них ударом метрів з 30-ти в дотик, коли м’яч злетів у повітря й опустився йому на ногу…