Анонс
ФК «Поліція Києва» VS «Агросем»
Ані для ФК «Поліція Києва», ані для «Агросему» результат у їхнбому прийдешньому протистоянні не має жодного турнірного значення. «Копи» надалі виступатимуть у Суперлізі, «аграрії» – в Лізі Gold. Тож це буде боротьба на захист честі клубу. Ну і, звісно, бажання лідерів виграти раз по раз, а для аутсайдера – можливість набрати перші залікові бали та довести всім, а самим собі насамперед, що є ще порох у порохівницях!

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




