Третій тайм
АРКА VS TITAN
У ключовому матчі першості Черкас «Титан» розійшовся миром з поки що чинним чемпіоном міста «Аркою», впритул наблизившись до чемпіонства. А може статися й так, що ця гра вже зробила команду Юлії Юдіної чемпіоном міста… Юрій Стрижак, організатор «Титану»: «У нас взагалі була одна чи дві заміни. Хлопці були втомлені після виступу на великому полі. Та ще й жара… Все це вплинуло на результат. Ми вели з рахунком 2:0, і я думав, що перемога вже з рук не вислизне. Однак чи то втома далася взнаки, чи зарано розслабилися… Мабуть, не чекали, що суперник зможе мобілізуватися і наздогнати нас. Але «Арка» проявила характер, зрівняла рахунок. Дякуємо суперникові за хорошу гру. До чемпіонства вже рукою подати… Не випустимо золото зі своїх рук». Олександр Герасименко, організатор «Арки»: «Настрій на матч був бойовий. Всі серйозно налаштовані. Але, пропустивши вже на першій хвилині гри, поставили себе в скрутне становище, адже потрібно було забивати чотири, щоби мати перевагу за сумою двох очних матчів... Було чимало моментів у першому таймі, але забити не змогли. Хлопці весь матч давили, намагались через високий пресинг перехопити м\'яч і розпочати свою атаку, але досвіду ще бракує. І на останній хвилині першого тайму пропустили вдруге. На другий тайм виходили з настроєм, що втрачати вже нічого. Змогли врятувати хоча би нічию. Вітаю «Титан» з чемпіонством! Вони були об\'єктивно сильніші. Ми вже почали готуватись до зими. Радує те, що сформувався добротний кістяк з мотивованих хлопців. Під цей кістяк і будемо шукати підсилення для ротації. Від свого шляху не відмовляємось: ми не беремо сформованих «зірок», а шукаємо мотивованих молодих хлопців і з них вже ліпимо команду. Бачу, що хлопці голодні до перемог, отже все в нас точно вийде! До зими планується багато чого нового в плані розвитку клубу. Сподіваюся, що тим, хто слідкує за нами, буде цікаво».

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




