Третій тайм
AРКА XL VS АРКА
«Арка» фінішувала, як і передбачалося, на срібній сходинці п’єдесталу пошани, оформивши віце-чемпіонство в поєдинку з «Аркою XL». Олександр Герасименко, організатор «Арки»: «Команда закінчила літній сезон. Фактично завдання було не виконане, однак є позитивні моменти: ми остаточно визначились з кістяком, навколо якого будемо будувати команду. Впевнений, що взимку турнір стане одним з кращих в нашому місті, і сподіваюсь, він принесе нам масу позитивних емоцій, а також бажане чемпіонство. Наразі я зосереджений на впровадженні багатьох оновлень для команди, що зроблять її більш цікавою для вболівальників. Підсилення до зими будемо вводити обережно, щоби не зламати ту систему гри, яка вже побудована. Вже є декілька гравців, які скоро будуть проводити з нами тренування та, сподіваюся, зможуть нас суттєво підсилити. «Арка XL» буде продовжувати грати. На цьому турнірі нас підвела численна група гравців, які виявились несерйозними та безвідповідальними. З ними ми не плануємо більше співпрацювати. Можливо, «XL» до зими буде об\'єднуватись з іншою командою, а може, просто доберемо хороших хлопців. Є декілька людей, які зацікавленні в існуванні команди, тож вона буде жити і розвиватись».

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




