Третій тайм
TITAN VS Юнайтед
Респект і уважуха «Титанові»! Новоспечений чемпіон Черкас, уже не маючи турнірної мотивації, зібрався, виступив і завершив сезон на мажорній для себе ноті. Поваги заслуговує і «Юнайтед» – ці хлопці перебувають на вірному шляху. Поступаючись, вони докладали всіх зусиль, щоби зрівняти рахунок. Не вийшло цього разу – вийде в майбутньому! Юрій Стрижак, організатор «Титану»: «Наші хлопці вийшли на завершальну гру з цілковитою впевненістю у власних силах. Усе ж таки чемпіони вже! Одразу почали забивати, пішли у відрив. Вигравали дуже переконливо. Але потім розслабилися, дали супернику волю, і вони цим скористалися. Хочу відзначити, що «Юнайтед» – молодці: і характер показали, і майстерність. Гарна гра вийшла». Ігор Крижанівський, капітан «Юнайтед»: «Відзначу, що матч не мав турнірного значення, тож варто було очікувати відкритої гри. Так і сталося. Суперник переважав нас кількісно і якісно – дев’ять голів забив. Але ми вирішили не залишатися в боргу, додали обертів і під кінець поєдинку забили шість голів. Переконаний, гра сподобалася вболівальникам!»

обери місто




збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




