Третій тайм
Полк поліції особливого призначення № 2 ГУНП у м. Києві VS Tokyo
Про таку гру багато не напишеш, не розповіси. Уже в дебюті Олексій Кравчик ударом у ближній кут вивів вперед «самураїв», що рвуться до чемпіонства, а згодом гра перетворилася на побиття «копів», які мали лише одну заміну. На п’ятій хвилині все стало ясно – упродовж лічених секунд Уго Езендука та Дмитро Рибалко за били по голу. У підсумку Кравчик оформив пента-трик, Рибалко відзначився тричі, Дмитро Лобов, Олександр Баліцький і Денисм Лобко зробили по два голи, ще один – на рахунку Єгора Маншиліна. За «поліцейських» відповідав лише капітан Іван Бавзенюк, який оформив хет-трик. Тож 1:7 у першому таймі, 2:9 у другому, 3:16 загалом! Tokyo зробив ще один крок до чемпіонства, яке, здається, нікуди від «японців» не подінеться.

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




