Третій тайм
AFC Spartan VS Київ Біо Клімат
Чекали, як завжди, на зливу голів від «полосатиків», і вже на старті м’ячі почали влітати у ворота. Спершу «спартанець» Олексій Богдан вгатив м’яча в сітку після закидання від воротаря Богдана Біндюженка. Однак уже за хвилину два дальні постріли «жовто-червоних» (Владислав Костенко внаслідок масованої атаки і Дмитро Гарбар самотужки здійснивши рейд), і попереду вже «КиївБіоКлімат». «Чорно-білі» рахунок зрівняли, завдяки рикошету від Костенка, однак негайно отримали у вдовідь на свій один гол два від суперника – це Олександр Ільчишин вистрілив дуплетом протягом півхвилини! Костенко перехопив, рвонув уперед лівим краєм, забив на 16- хвилині, і перший тайм завершився з рахунком 2:5. Як не дивно, у другій половині було зафіксовано точнісінько такий рахунок! Хоча «кліматичні», які мали лише одну заміну, нібито мали підсісти фізично, а насправді забивали вони включно до останньої хвилини! Першим по перерві, ближче до екватора, відзначився найкращий бомбардир першості Костенко, вкотре здійснивши сольний прохід через усе поле, завдяки чому оформив хет-трик. Ще один додав Андрій Герус… Біндюженко почав ходити в атаку, бо все одно втрачати нічого – от і забив. Згодом почали творитися «дива». Ільчишин не забив у чужі ворота, поціливши у стійку, проте забив у свої, віддавши з центра поля на воротаря. Але м’яч пішов «кручеником», і від рук голкіпера Владислава Кудька опинився в сітці. Це розізлило «кліматичних», Гарбар з Ільчишиним відповіли негайно, а крапку на останніх секундах гри поставив Герус, закотивши м’яч у порожні ворота...

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




