Календар матчів міста

(093)273-57-67
Віді-Трейд Укркубок Футбол Машінтех
Parimatch Parimatch Parimatch3 Soccer
Seco Чиста Вода Вияр Фурніком

Olympic Kyiv 2:6 «Нікос» Business Group Logistics 0:7 Clearwater ФК «Аквестел» 0:2 «Скіф» FC Vtoris Left Coast 6:2 «Пироговая Николай» «Токіо» 2:11 «Укроргсинтез» МФК «Филлер» 2:9 KANON


Таблиця

і о
1FC Donbass39
2СМ-25 (Семиполки)26
3DragonTalisman36
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Бондарчук Ілля 2 4 2
2 Нечепуренко Дмитро 3 4 1.333
3 Сибіряков Сергій 1 3 3
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Петренко 3 4 1.33
2 Сибіряков 1 3 3
3 Хора 2 3 1.5
дивитись

Дискваліфікація

1 Садовой Владислав
дивитись



Тур Дата Ліга Час Поле Матч
4 тур 24 Липня Gold Ліга (Північна) 12:20 Х-Парк 3 AFC San Grano VS «Агросем»
4 тур 24 Липня Silver Ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 Syndicate VS «Ізенгард»
4 тур 24 Липня Суперліга (Західна) 14:30 ФЦ Совки ФК «Кварцит» VS BT-Ukraine
4 тур 24 Липня Суперліга (Західна) 15:20 ФЦ Совки Beerland VS FC Amigos
5 тур 24 Липня Прем"єр ліга 16:10 ФЦ Совки СМ-25 (Семиполки) VS FC Vtoris
4 тур 25 Липня Перша ліга 09:30 X-Парк 1 «Нікос» VS S.K.I.L.L.
4 тур 25 Липня Перша ліга 09:30 Х-Парк 3 Underdog VS «Токіо»
4 тур 25 Липня Перша ліга 10:20 Х-Парк 3 «Укроргсинтез» VS «Любі друзі»
4 тур 25 Липня Вища ліга 10:20 X-Парк 1 Generals VS МФК «Монолит»
4 тур 25 Липня Перша ліга 11:10 Х-Парк 3 Olympic Kyiv VS Medium Tactics
4 тур 25 Липня Вища ліга 11:10 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS ФК «Юніор»
4 тур 25 Липня Вища ліга 12:00 X-Парк 1 «Бандерлона» VS AFC Start
4 тур 25 Липня Перша ліга 12:00 Х-Парк 3 FC Vtoris+ VS Goal center
4 тур 25 Липня Суперліга (Північна) 13:20 X-Парк 1 «Фокстрот» VS FC Liv-Comfort
1 тур 25 Липня Gold Ліга (Північна) 13:20 Х-Парк 3 KANON VS Clearwater
4 тур 25 Липня Суперліга (Північна) 14:10 X-Парк 1 Walzer VS «Фігаро»
4 тур 25 Липня Прем"єр ліга 14:10 Х-Парк 3 FC Vtoris VS FC Donbass
4 тур 25 Липня Прем"єр ліга 15:00 Х-Парк 3 AFC Sparta VS ФК «ВіЯр»
1 тур 25 Липня Суперліга (Північна) 15:00 X-Парк 1 Avis VS FC VIT EXPORT
4 тур 25 Липня Прем"єр ліга 15:50 Х-Парк 3 DragonTalisman VS Mustang Taxi
4 тур 25 Липня Суперліга (Північна) 16:40 X-Парк 1 Gogi VS МФА
4 тур 25 Липня Прем"єр ліга 16:40 Х-Парк 3 Perun VS СМ-25 (Семиполки)
5 тур 25 Липня Суперліга (Східна) 19:00 ФЦ Берковщина 1 FC Cardmates VS ФК «Неизбежность»
4 тур 25 Липня Gold Ліга (Східна) 19:00 ФЦ Берковщина 2 Evo VS FTR
4 тур 25 Липня Суперліга (Східна) 19:50 ФЦ Берковщина 2 «Кава Про» VS Noosphere Kyiv
4 тур 25 Липня Gold Ліга (Східна) 19:50 ФЦ Берковщина 1 FC Prosto House VS ФК «Бортничі»
4 тур 25 Липня Суперліга (Східна) 20:40 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS ФК «Олімп»
4 тур 25 Липня Gold Ліга (Східна) 20:40 ФЦ Берковщина 2 FC Kyiv Radar VS mr.fish
5 тур 31 Липня Silver Ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 TOPIAR VS Underdog-Binotel
5 тур 31 Липня Gold Ліга (Північна) 09:00 Х-Парк 3 Clearwater VS МФК «Филлер»
5 тур 31 Липня Silver Ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 FC EXMO VS Syndicate
5 тур 31 Липня Gold Ліга (Північна) 09:50 Х-Парк 3 Ajax Systems VS AFC San Grano
5 тур 31 Липня Gold Ліга (Північна) 10:40 Х-Парк 3 «Скіф» VS Business Group Logistics
5 тур 31 Липня Silver Ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 OTTO club VS «Петровичи»
5 тур 31 Липня Silver Ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 «Ізенгард» VS FC Vtoris Left Coast
5 тур 31 Липня Gold Ліга (Північна) 11:30 Х-Парк 3 «Агросем» VS ФК «Аквестел»
6 тур 31 Липня Gold Ліга (Східна) 12:20 X-Парк 1 FC Kyiv Radar VS FTR
5 тур 31 Липня Суперліга (Західна) 14:30 ФЦ Совки FC Amigos VS ФК «Кварцит»
1 тур 31 Липня Суперліга (Західна) 15:20 ФЦ Совки Beerland VS Semalt
1 тур 31 Липня Суперліга (Західна) 16:10 ФЦ Совки BT-Ukraine VS FC Amigos
1 тур 31 Липня Суперліга (Західна) 17:00 ФЦ Совки ФК «Кварцит» VS Lontano
5 тур 31 Липня Суперліга (Західна) 17:50 ФЦ Совки BT-Ukraine VS Semalt
4 тур 01 Серпня Silver Ліга (Північна) 09:30 X-Парк 1 Underdog-Binotel VS OTTO club
5 тур 01 Серпня Перша ліга 09:30 Х-Парк 3 Medium Tactics VS FC Vtoris+
5 тур 01 Серпня Вища ліга 10:20 X-Парк 1 AFC Start VS FC Getman Kyiv
5 тур 01 Серпня Перша ліга 10:20 Х-Парк 3 «Любі друзі» VS Olympic Kyiv
5 тур 01 Серпня Вища ліга 11:10 X-Парк 1 МФК «Монолит» VS «Бандерлона»
5 тур 01 Серпня Перша ліга 11:10 Х-Парк 3 Goal center VS «Нікос»
5 тур 01 Серпня Вища ліга 12:00 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS Generals
5 тур 01 Серпня Перша ліга 12:00 Х-Парк 3 S.K.I.L.L. VS Underdog
5 тур 01 Серпня Суперліга (Північна) 13:20 X-Парк 1 «Фігаро» VS Gogi
5 тур 01 Серпня Прем"єр ліга 13:20 Х-Парк 3 «Ібіс» VS AFC Sparta
5 тур 01 Серпня Суперліга (Північна) 14:10 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS Walzer
5 тур 01 Серпня Прем"єр ліга 14:10 Х-Парк 3 Mustang Taxi VS Perun
1 тур 01 Серпня Silver Ліга (Північна) 15:00 Х-Парк 3 FC EXMO VS «Пироговая Николай»
5 тур 01 Серпня Суперліга (Північна) 15:00 X-Парк 1 Avis VS «Фокстрот»
5 тур 01 Серпня Суперліга (Північна) 15:50 X-Парк 1 FC VIT EXPORT VS ФК «ВіЯр+»
5 тур 01 Серпня Прем"єр ліга 16:40 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр» VS DragonTalisman
5 тур 01 Серпня Суперліга (Північна) 16:40 X-Парк 1 МФА VS МФК «Авалон» (Бровари)
1 тур 01 Серпня Суперліга (Східна) 19:00 ФЦ Берковщина 1 «Кава Про» VS AFC Staff+
5 тур 01 Серпня Gold Ліга (Східна) 19:00 ФЦ Берковщина 2 mr.fish VS FC Prosto House
5 тур 01 Серпня Gold Ліга (Східна) 19:50 ФЦ Берковщина 2 FTR VS FC Kyiv Radar
5 тур 01 Серпня Суперліга (Східна) 19:50 ФЦ Берковщина 1 ФК «Олімп» VS FC No Forces
5 тур 01 Серпня Gold Ліга (Східна) 20:40 ФЦ Берковщина 2 ФК «Бортничі» VS Evo
1 тур 01 Серпня Суперліга (Східна) 20:40 ФЦ Берковщина 1 Noosphere Kyiv VS ФК «Неизбежность»
4 тур 01 Серпня Суперліга (Східна) 21:30 ФЦ Берковщина 1 FC No Forces VS «Центральний офіс»
1 тур 07 Серпня Суперліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 «Фокстрот» VS Gogi
6 тур 07 Серпня Gold Ліга (Північна) 09:00 Х-Парк 3 ФК «Аквестел» VS Business Group Logistics
6 тур 07 Серпня Gold Ліга (Північна) 09:50 Х-Парк 3 МФК «Филлер» VS «Скіф»
6 тур 07 Серпня Silver Ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 Underdog-Binotel VS «Пироговая Николай»
6 тур 07 Серпня Silver Ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 «Петровичи» VS TOPIAR
6 тур 07 Серпня Gold Ліга (Північна) 10:40 Х-Парк 3 A.F.C Svyatosh VS Clearwater
6 тур 07 Серпня Silver Ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 Syndicate VS OTTO club
6 тур 07 Серпня Gold Ліга (Північна) 11:30 Х-Парк 3 AFC San Grano VS KANON
6 тур 07 Серпня Gold Ліга (Північна) 12:20 Х-Парк 3 «Агросем» VS Ajax Systems
6 тур 07 Серпня Silver Ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 «Ізенгард» VS FC EXMO
6 тур 07 Серпня Суперліга (Західна) 14:30 ФЦ Совки Beerland VS Lontano
6 тур 07 Серпня Суперліга (Західна) 15:20 ФЦ Совки Semalt VS BT-Ukraine
6 тур 07 Серпня Суперліга (Західна) 16:10 ФЦ Совки ФК «Кварцит» VS FC Amigos
2 тур 08 Серпня Gold Ліга (Північна) 09:30 Х-Парк 3 «Скіф» VS KANON
4 тур 08 Серпня Суперліга (Західна) 09:30 X-Парк 1 Semalt VS Lontano
6 тур 08 Серпня Перша ліга 10:20 X-Парк 1 «Нікос» VS Underdog
6 тур 08 Серпня Перша ліга 10:20 Х-Парк 3 «Укроргсинтез» VS S.K.I.L.L.
6 тур 08 Серпня Вища ліга 11:10 X-Парк 1 «Бандерлона» VS FC Getman Kyiv
6 тур 08 Серпня Перша ліга 11:10 Х-Парк 3 Olympic Kyiv VS «Токіо»
6 тур 08 Серпня Перша ліга 12:00 Х-Парк 3 FC Vtoris+ VS «Любі друзі»
6 тур 08 Серпня Вища ліга 12:00 X-Парк 1 AFC Start VS Generals
6 тур 08 Серпня Вища ліга 13:20 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS МФК «Монолит»
6 тур 08 Серпня Суперліга (Північна) 13:20 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр+» VS МФА
6 тур 08 Серпня Перша ліга 14:10 X-Парк 1 Goal center VS Medium Tactics
6 тур 08 Серпня Прем"єр ліга 14:10 Х-Парк 3 AFC Sparta VS FC Donbass
6 тур 08 Серпня Суперліга (Північна) 15:00 X-Парк 1 «Фігаро» VS FC Liv-Comfort
6 тур 08 Серпня Прем"єр ліга 15:00 Х-Парк 3 DragonTalisman VS «Ібіс»
6 тур 08 Серпня Прем"єр ліга 15:50 Х-Парк 3 Perun VS ФК «ВіЯр»
6 тур 08 Серпня Суперліга (Північна) 15:50 X-Парк 1 Walzer VS Avis
6 тур 08 Серпня Прем"єр ліга 16:40 Х-Парк 3 СМ-25 (Семиполки) VS Mustang Taxi
6 тур 08 Серпня Суперліга (Північна) 16:40 X-Парк 1 Gogi VS МФК «Авалон» (Бровари)
6 тур 08 Серпня Суперліга (Східна) 19:00 ФЦ Берковщина 1 «Кава Про» VS ФК «Олімп»
6 тур 08 Серпня Gold Ліга (Східна) 19:00 ФЦ Берковщина 2 FC Prosto House VS mr.fish
6 тур 08 Серпня Суперліга (Східна) 19:50 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS FC Cardmates
6 тур 08 Серпня Gold Ліга (Східна) 19:50 ФЦ Берковщина 2 Evo VS ФК «Бортничі»
6 тур 08 Серпня Суперліга (Східна) 20:40 ФЦ Берковщина 1 Noosphere Kyiv VS «Центральний офіс»
7 тур 14 Серпня Gold Ліга (Північна) 09:00 Х-Парк 3 Business Group Logistics VS МФК «Филлер»
1 тур 14 Серпня Перша ліга 09:00 X-Парк 1 FC Vtoris+ VS «Укроргсинтез»
7 тур 14 Серпня Silver Ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 OTTO club VS «Ізенгард»
7 тур 14 Серпня Gold Ліга (Північна) 09:50 Х-Парк 3 KANON VS «Агросем»
7 тур 14 Серпня Silver Ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 TOPIAR VS Syndicate
7 тур 14 Серпня Gold Ліга (Північна) 10:40 Х-Парк 3 Clearwater VS AFC San Grano
7 тур 14 Серпня Gold Ліга (Північна) 11:30 Х-Парк 3 «Скіф» VS A.F.C Svyatosh
7 тур 14 Серпня Silver Ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 «Пироговая Николай» VS «Петровичи»
7 тур 14 Серпня Silver Ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 FC EXMO VS FC Vtoris Left Coast
7 тур 14 Серпня Gold Ліга (Північна) 12:20 Х-Парк 3 Ajax Systems VS ФК «Аквестел»
1 тур 14 Серпня Перша ліга 13:10 X-Парк 1 «Любі друзі» VS «Токіо»
7 тур 14 Серпня Суперліга (Західна) 14:30 ФЦ Совки Lontano VS Semalt
7 тур 14 Серпня Суперліга (Західна) 15:20 ФЦ Совки FC Amigos VS Beerland
7 тур 14 Серпня Суперліга (Західна) 16:10 ФЦ Совки BT-Ukraine VS ФК «Кварцит»
1 тур 15 Серпня Gold Ліга (Північна) 09:30 Х-Парк 3 A.F.C Svyatosh VS ФК «Аквестел»
7 тур 15 Серпня Перша ліга 10:20 X-Парк 1 Underdog VS «Укроргсинтез»
7 тур 15 Серпня Перша ліга 10:20 Х-Парк 3 «Любі друзі» VS Goal center
7 тур 15 Серпня Вища ліга 11:10 X-Парк 1 МФК «Монолит» VS AFC Start
7 тур 15 Серпня Перша ліга 11:10 Х-Парк 3 S.K.I.L.L. VS Olympic Kyiv
7 тур 15 Серпня Перша ліга 12:00 Х-Парк 3 Medium Tactics VS «Нікос»
7 тур 15 Серпня Вища ліга 12:00 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS «Бандерлона»
7 тур 15 Серпня Вища ліга 13:20 Х-Парк 3 Generals VS FC Getman Kyiv
7 тур 15 Серпня Суперліга (Північна) 13:20 X-Парк 1 МФК «Авалон» (Бровари) VS ФК «ВіЯр+»
7 тур 15 Серпня Суперліга (Північна) 14:10 X-Парк 1 Avis VS «Фігаро»
7 тур 15 Серпня Прем"єр ліга 14:10 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр» VS СМ-25 (Семиполки)
7 тур 15 Серпня Суперліга (Північна) 15:00 X-Парк 1 FC VIT EXPORT VS Walzer
7 тур 15 Серпня Прем"єр ліга 15:00 Х-Парк 3 «Ібіс» VS Perun
7 тур 15 Серпня Прем"єр ліга 15:50 Х-Парк 3 FC Donbass VS DragonTalisman
7 тур 15 Серпня Суперліга (Північна) 15:50 X-Парк 1 МФА VS «Фокстрот»
7 тур 15 Серпня Суперліга (Північна) 16:40 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS Gogi
7 тур 15 Серпня Прем"єр ліга 16:40 Х-Парк 3 Mustang Taxi VS FC Vtoris
7 тур 15 Серпня Суперліга (Східна) 19:00 ФЦ Берковщина 1 ФК «Неизбежность» VS AFC Staff+
7 тур 15 Серпня Gold Ліга (Східна) 19:00 ФЦ Берковщина 2 FTR VS Evo
7 тур 15 Серпня Суперліга (Східна) 19:50 ФЦ Берковщина 1 ФК «Олімп» VS Noosphere Kyiv
7 тур 15 Серпня Gold Ліга (Східна) 19:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Бортничі» VS FC Prosto House
7 тур 15 Серпня Gold Ліга (Східна) 20:40 ФЦ Берковщина 2 mr.fish VS FC Kyiv Radar
5 тур 15 Серпня Суперліга (Східна) 20:40 ФЦ Берковщина 1 «Центральний офіс» VS «Кава Про»
7 тур 15 Серпня Суперліга (Східна) 21:30 ФЦ Берковщина 1 FC Cardmates VS FC No Forces
8 тур 21 Серпня Вища ліга 08:40 X-Парк 1 «Бандерлона» VS Generals
8 тур 21 Серпня Вища ліга 09:30 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS МФК «Монолит»
8 тур 21 Серпня Вища ліга 10:20 X-Парк 1 AFC Start VS ФК «Юніор»
3 тур 21 Серпня Суперліга (Північна) 11:10 X-Парк 1 «Фігаро» VS «Фокстрот»
2 тур 21 Серпня Суперліга (Північна) 12:00 X-Парк 1 МФА VS Avis
2 тур 21 Серпня Перша ліга 12:50 X-Парк 1 S.K.I.L.L. VS «Любі друзі»
5 тур 21 Серпня Gold Ліга (Північна) 13:40 X-Парк 1 KANON VS A.F.C Svyatosh
8 тур 21 Серпня Суперліга (Західна) 16:00 ФЦ Совки Lontano VS FC Amigos
8 тур 21 Серпня Суперліга (Західна) 16:50 ФЦ Совки Beerland VS BT-Ukraine
8 тур 21 Серпня Суперліга (Західна) 17:40 ФЦ Совки Semalt VS ФК «Кварцит»
8 тур 21 Серпня Gold Ліга (Східна) 20:00 ФЦ Берковщина 1 FC Prosto House VS FTR
8 тур 21 Серпня Gold Ліга (Східна) 20:50 ФЦ Берковщина 1 FC Kyiv Radar VS Evo
8 тур 21 Серпня Gold Ліга (Східна) 21:30 ФЦ Берковщина 1 mr.fish VS ФК «Бортничі»
8 тур 28 Серпня Silver Ліга (Північна) 09:00 X-Парк 1 «Ізенгард» VS TOPIAR
3 тур 28 Серпня Перша ліга 09:00 Х-Парк 3 «Токіо» VS S.K.I.L.L.
8 тур 28 Серпня Gold Ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 «Агросем» VS Clearwater
8 тур 28 Серпня Gold Ліга (Північна) 09:50 Х-Парк 3 A.F.C Svyatosh VS Business Group Logistics
8 тур 28 Серпня Silver Ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 Syndicate VS «Пироговая Николай»
8 тур 28 Серпня Gold Ліга (Північна) 10:40 Х-Парк 3 AFC San Grano VS «Скіф»
8 тур 28 Серпня Gold Ліга (Північна) 11:30 Х-Парк 3 ФК «Аквестел» VS МФК «Филлер»
8 тур 28 Серпня Silver Ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 FC Vtoris Left Coast VS Underdog-Binotel
8 тур 28 Серпня Silver Ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 FC EXMO VS OTTO club
8 тур 28 Серпня Gold Ліга (Північна) 12:20 Х-Парк 3 Ajax Systems VS KANON
9 тур 28 Серпня Суперліга (Західна) 14:30 ФЦ Совки BT-Ukraine VS Lontano
9 тур 28 Серпня Суперліга (Західна) 15:20 ФЦ Совки FC Amigos VS Semalt
9 тур 28 Серпня Суперліга (Західна) 16:10 ФЦ Совки ФК «Кварцит» VS Beerland
4 тур 28 Серпня Суперліга (Північна) 17:00 ФЦ Совки МФК «Авалон» (Бровари) VS FC VIT EXPORT
4 тур 28 Серпня Суперліга (Північна) 17:50 ФЦ Совки ФК «ВіЯр+» VS Avis
8 тур 29 Серпня Перша ліга 09:30 Х-Парк 3 Olympic Kyiv VS Underdog
8 тур 29 Серпня Перша ліга 09:30 X-Парк 1 Goal center VS «Токіо»
9 тур 29 Серпня Вища ліга 10:20 X-Парк 1 МФК «Монолит» VS Generals
8 тур 29 Серпня Перша ліга 10:20 Х-Парк 3 FC Vtoris+ VS S.K.I.L.L.
8 тур 29 Серпня Перша ліга 11:10 Х-Парк 3 «Нікос» VS «Укроргсинтез»
9 тур 29 Серпня Вища ліга 11:10 X-Парк 1 ФК «Юніор» VS FC Getman Kyiv
8 тур 29 Серпня Перша ліга 12:00 Х-Парк 3 Medium Tactics VS «Любі друзі»
9 тур 29 Серпня Вища ліга 12:00 X-Парк 1 AFC Start VS «Бандерлона»
8 тур 29 Серпня Прем"єр ліга 13:20 Х-Парк 3 СМ-25 (Семиполки) VS «Ібіс»
8 тур 29 Серпня Суперліга (Північна) 13:20 X-Парк 1 Gogi VS ФК «ВіЯр+»
2 тур 29 Серпня Silver Ліга (Північна) 14:10 X-Парк 1 «Петровичи» VS Syndicate
8 тур 29 Серпня Суперліга (Північна) 14:10 X-Парк 1 «Фокстрот» VS МФК «Авалон» (Бровари)
8 тур 29 Серпня Прем"єр ліга 15:00 Х-Парк 3 Perun VS FC Donbass
8 тур 29 Серпня Суперліга (Північна) 15:00 X-Парк 1 Walzer VS МФА
8 тур 29 Серпня Суперліга (Північна) 15:50 X-Парк 1 FC Liv-Comfort VS Avis
8 тур 29 Серпня Прем"єр ліга 15:50 Х-Парк 3 FC Vtoris VS AFC Sparta
8 тур 29 Серпня Суперліга (Північна) 16:40 X-Парк 1 «Фігаро» VS FC VIT EXPORT
8 тур 29 Серпня Прем"єр ліга 16:40 Х-Парк 3 Mustang Taxi VS ФК «ВіЯр»
8 тур 29 Серпня Суперліга (Східна) 19:00 ФЦ Берковщина 1 «Кава Про» VS FC Cardmates
9 тур 29 Серпня Gold Ліга (Східна) 19:00 ФЦ Берковщина 2 FTR VS mr.fish
9 тур 29 Серпня Gold Ліга (Східна) 19:50 ФЦ Берковщина 2 ФК «Бортничі» VS FC Kyiv Radar
8 тур 29 Серпня Суперліга (Східна) 19:50 ФЦ Берковщина 1 «Центральний офіс» VS ФК «Олімп»
9 тур 29 Серпня Gold Ліга (Східна) 20:40 ФЦ Берковщина 2 Evo VS FC Prosto House
9 тур 04 Вересня Gold Ліга (Північна) 09:00 Х-Парк 3 KANON VS ФК «Аквестел»
9 тур 04 Вересня Gold Ліга (Північна) 09:50 Х-Парк 3 Clearwater VS Ajax Systems
9 тур 04 Вересня Silver Ліга (Північна) 09:50 X-Парк 1 TOPIAR VS FC EXMO
9 тур 04 Вересня Silver Ліга (Північна) 10:40 X-Парк 1 «Пироговая Николай» VS «Ізенгард»
9 тур 04 Вересня Gold Ліга (Північна) 10:40 Х-Парк 3 «Скіф» VS «Агросем»
9 тур 04 Вересня Silver Ліга (Північна) 11:30 X-Парк 1 OTTO club VS FC Vtoris Left Coast
9 тур 04 Вересня Gold Ліга (Північна) 11:30 Х-Парк 3 Business Group Logistics VS AFC San Grano
9 тур 04 Вересня Gold Ліга (Північна) 12:20 Х-Парк 3 МФК «Филлер» VS A.F.C Svyatosh
9 тур 04 Вересня Silver Ліга (Північна) 12:20 X-Парк 1 Underdog-Binotel VS «Петровичи»
10 тур 04 Вересня Суперліга (Західна) 14:30 ФЦ Совки Semalt VS Beerland
10 тур 04 Вересня Суперліга (Західна) 15:20 ФЦ Совки Lontano VS ФК «Кварцит»
10 тур 04 Вересня Суперліга (Західна) 16:10 ФЦ Совки FC Amigos VS BT-Ukraine
9 тур 05 Вересня Перша ліга 09:30 Х-Парк 3 «Токіо» VS Medium Tactics
9 тур 05 Вересня Перша ліга 09:30 X-Парк 1 «Любі друзі» VS «Нікос»
9 тур 05 Вересня Перша ліга 10:20 Х-Парк 3 S.K.I.L.L. VS Goal center
10 тур 05 Вересня Вища ліга 10:20 X-Парк 1 FC Getman Kyiv VS AFC Start
9 тур 05 Вересня Перша ліга 11:10 Х-Парк 3 Underdog VS FC Vtoris+
10 тур 05 Вересня Вища ліга 11:10 X-Парк 1 «Бандерлона» VS МФК «Монолит»
9 тур 05 Вересня Перша ліга 12:00 Х-Парк 3 «Укроргсинтез» VS Olympic Kyiv
10 тур 05 Вересня Вища ліга 12:00 X-Парк 1 Generals VS ФК «Юніор»
9 тур 05 Вересня Суперліга (Північна) 13:20 X-Парк 1 ФК «ВіЯр+» VS «Фокстрот»
9 тур 05 Вересня Прем"єр ліга 14:10 Х-Парк 3 «Ібіс» VS Mustang Taxi
9 тур 05 Вересня Суперліга (Північна) 14:10 X-Парк 1 FC VIT EXPORT VS FC Liv-Comfort
9 тур 05 Вересня Суперліга (Північна) 15:00 X-Парк 1 МФА VS «Фігаро»
9 тур 05 Вересня Прем"єр ліга 15:00 Х-Парк 3 FC Donbass VS СМ-25 (Семиполки)
9 тур 05 Вересня Суперліга (Північна) 15:50 X-Парк 1 МФК «Авалон» (Бровари) VS Walzer
9 тур 05 Вересня Прем"єр ліга 15:50 Х-Парк 3 ФК «ВіЯр» VS FC Vtoris
9 тур 05 Вересня Прем"єр ліга 16:40 Х-Парк 3 AFC Sparta VS DragonTalisman
9 тур 05 Вересня Суперліга (Північна) 16:40 X-Парк 1 Avis VS Gogi
9 тур 05 Вересня Суперліга (Східна) 19:00 ФЦ Берковщина 1 AFC Staff+ VS FC No Forces
10 тур 05 Вересня Gold Ліга (Східна) 19:00 ФЦ Берковщина 2 FC Kyiv Radar VS FC Prosto House
9 тур 05 Вересня Суперліга (Східна) 19:50 ФЦ Берковщина 1 ФК «Неизбежность» VS «Кава Про»
10 тур 05 Вересня Gold Ліга (Східна) 19:50 ФЦ Берковщина 2 mr.fish VS Evo
10 тур 05 Вересня Gold Ліга (Східна) 20:40 ФЦ Берковщина 2 ФК «Бортничі» VS FTR
9 тур 05 Вересня Суперліга (Східна) 20:40 ФЦ Берковщина 1 FC Cardmates VS Noosphere Kyiv