Збірна туру

(093)273-57-67
Укркубок Seco Parimatch Машінтех
Вияр Футбол Soccer Parimatch
Чиста Вода Віді-Трейд Parimatch3 Фурніком

Clearwater 1:2 МФК «Филлер» TOPIAR 3:1 Underdog-Binotel Ajax Systems 8:2 AFC San Grano FC EXMO 3:3 Syndicate «Скіф» 13:2 Business Group Logistics OTTO club 2:10 «Петровичи» «Агросем» 2:5 ФК «Аквестел» «Ізенгард» 1:7 FC Vtoris Left Coast Lontano 4:3 Semalt FC Amigos 3:3 ФК «Кварцит» Beerland 4:3 Semalt «Любі друзі» 7:3 Olympic Kyiv Underdog-Binotel 7:2 OTTO club Medium Tactics 2:2 FC Vtoris+ BT-Ukraine 3:9 FC Amigos AFC Start 4:0 FC Getman Kyiv Goal center 2:8 «Нікос» МФК «Монолит» 2:3 «Бандерлона» S.K.I.L.L. 1:0 Underdog ФК «Юніор» 5:3 Generals «Фігаро» 2:5 Gogi FC Liv-Comfort 5:2 Walzer Mustang Taxi 2:6 Perun FC EXMO 3:1 «Пироговая Николай» Avis 2:3 «Фокстрот» FC VIT EXPORT 5:0 ФК «ВіЯр+» «Ібіс» 6:2 AFC Sparta МФА 2:2 МФК «Авалон» (Бровари) ФК «ВіЯр» 1:4 DragonTalisman «Кава Про» 0:6 AFC Staff+ mr.fish 1:13 FC Prosto House ФК «Олімп» 3:2 FC No Forces FTR 4:3 FC Kyiv Radar Noosphere Kyiv 2:2 ФК «Неизбежность» ФК «Бортничі» 2:0 Evo FC No Forces 1:5 «Центральний офіс»


Таблиця

і о
1DragonTalisman815
2Star815
3ФК «ВіЯр»814
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Макаренко Сергій 8 8 1
1 Марченко Альфред 8 8 1
2 Грачов Максим 8 7 0.875
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Макаренко 8 6 0.75
2 Побережний 7 5 0.71
2 Бужин 7 5 0.71
дивитись

Дискваліфікація

1 Каминін Максим
1 Марченко Альфред
1 Хусаінов Дмитро
дивитись




збірна туру №9

Степаненко Сергій

Іванцов Володимир

Грачов Максим

Хусаінов Дмитро

Бабій Сергій

збірна туру №8

Грачов Максим

Маринич Андрій

Степаненко Сергій

Березін Микола

Притика Олексій

збірна туру №7

Хусаінов Дмитро

Побережний Сергій

Хора Богдан

Глущенко Олександр

Притика Олексій

збірна туру №6

Олійник Сергій

Глущенко Олександр

Іванюк Іван

Марченко Альфред

Пастушенко Владислав

збірна туру №5

Хусаінов Дмитро

Хора Богдан

Іванюк Іван

Грачов Максим

Ткачов Володимир

збірна туру №4

Шевченко Ярослав

Сибіряков Сергій

Макаренко Сергій

Рожевський Євгеній

збірна туру №3

Антоненко Антон

Савчук Євген

Багрійчук Роман

Тимчик Роман

Ніколаєв Денис

збірна туру №2

Данько Олександр

Макаренко Сергій

Дударь Віталій

Марченко Альфред

Рожевський Євгеній

збірна туру №1

Антоненко Антон

Савчук Євген

Балашов Данило

Войхевич Руслан

Рахметов Рустам