Команда з мініфутболу

(093)273-57-67
Машінтех Укркубок Seco Parimatch
Фурніком Parimatch3 Футбол Parimatch
Чиста Вода Вияр Soccer Віді-Трейд

Semalt 2:0 AFC Ambulance Победа 1:2 Abilardo Ikarus 3:3 «Фокстрот» «Навесики» 3:7 «Укроргсинтез» AFC San Grano 6:5 Ajax Systems Olympic Kyiv 2:2 Beerland FC Vtoris Left Coast 5:1 Beta AutoTrade ФК «СМН» 2:8 FC Pegas OTTO club 2:10 Алєксєєв, Боярчуков та партнери «Петровичи» 3:2 FC Aviator Underdog 2:2 S.K.I.L.L. МФК «Филлер» 2:2 Syndicat Avis 2:4 «Машінтех» ФК «Антарес+» 5:2 ST-Group Team Union 4:1 ФК «Бортничі» Evo 3:5 ФК «Антарес» InterSport 3:0 FC Cardmates ФК «Сула» 2:4 ARP 410 FC No Forces 0:5 ФК «Олімп» «КБТ» 9:2 «Кава Про» ФК «Аквестел» 2:1 AFC Staff+ InterSport 8:2 ФК «Антарес» Penotrade 5:4 ФК «Юніор» Perun 5:0 Winncom Noosphere Kyiv 2:4 «Фокстрот+» «Бандерлона» 6:2 LABA Ikarus 0:5 Business Group Logistics «Віді-трейд» 0:1 «Фокстрот» «Скіф» 7:5 FC Liv-Comfort «Нікос» 4:5 «Токіо» Clearwater 9:1 Hilti ФК «Поліція Києва» 4:4 «Агросем» FC Donbass 7:3 «Інтергал-Буд» AFC Start 4:3 «Центральний офіс» AFC Sparta 5:2 Міжнародний Фінансовий Аудит Utlandia 0:3 DragonTalisman ФК «ВіЯр» 1:1 «Ібіс» FC Vtoris 3:3 Star СМ-25 (Семиполки) 0:1 Mustang Taxi AFC Staff 3:3 MIF МФК «Монолит» 2:4 FC Vtoris+


Таблиця

і о
1DragonTalisman39
2Star34
3ФК «ВіЯр»24
дивитись

бомбардири

і г г/і
1 Антоненко Антон 3 5 1.667
2 Данько Олександр 3 4 1.333
3 Харабара Сергій 2 3 1.5
дивитись

Асистенти

і а а/і
1 Макаренко 3 4 1.33
2 Савчук 3 3 1
3 Побережний 3 2 0.67
дивитись

Дискваліфікація

дивитись




Star

Тур Дата Час Поле Матч
4 тур 16 Травня 16:50 X-Парк 1 Star VS Winncom
3 тур 09 Травня 17:40 Х-Парк 3 FC Vtoris 3 : 3 Star
2 тур 25 Квітня 17:40 X-Парк 1 Star 6 : 2 Perun
1 тур 18 Квітня 16:50 X-Парк 1 DragonTalisman 5 : 2 Star

Чередніченко Руслан Олександрович 1987-04-15
Данько Олександр Сергійович 1999-07-07 3 4 1
Макаренко Сергій Олександрович 1997-01-09 3 2 4
Шовкошитний Владислав Олегович 1997-06-30 2 2
Олійник Сергій Олександрович 1996-02-06 3 1 1 1
Побережний Сергій Олександрович 1995-10-07 3 1 2
Корнійчук Олександр Степанович 1983-08-13 3
Тераз Андрій Анатолійович 1992-10-09 V9KY 3
Біндюженко Богдан Юрійович 1992-05-14 V9KY 2
Винничук Артем Анатолійович 1991-02-27 2
Кужелюк Вадим Вікторович 1987-05-07 2 1
Славінський Олександр Олексійович 1986-03-08 2 1
Козленко Олександр Вячеславович 1986-08-03 1
Комар Микола Антонович 1997-05-19 1
Сюзєв Роман Костянтинович 1987-03-14 1
Чепорнюк Сергій Дмитрович 1982-04-18 1 1
Баранов Дмитро Юрієвич 1997-02-04
Бодров Ельдар Сергійович 1994-09-14
Бородаєнко Андрій Олександрович 1994-04-28
Корольчук Богдан Юрійович 1997-09-17