Третій тайм
JYSK VS Salateira
Поступився «Юск» «Салатейрі» в бойовому поєдинку, в якому, як це зазвичай буває, обидві сторони прагнули перемоги. Настрій, у «вікінгів», які за першою перемогою знову отримали «дірку від бублика», був не найкращим, тож залишаючи поле, вони просили передати всім лише одне: «Ми дуже старалися…» Олександр Іщенко, гравець команди Salateira: «Були невеличкі сумніви в тому, що перемога буде за нами. Двох основних гравців нема. Зібрали, кого змогли, і перемогти зуміли. Дуже сподівались, що погода буде – як вранці, прохолодна. Але вдень було дуже жарко. Дуже важко. Ми досягли, чого хотіли – змогли втримати переможний рахунок. Jysk – хороша команда, з широкою заявкою. Хлопці толкові, мені дуже сподобалось, як вони грають».

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




