Третій тайм
Salateira VS FC Pegas
Як признався до матчу гравець «Пегасу» Вадим Кривошия, це він зібрав хлопців, мотивуючи тим, що дві неявки на матчі потягнуть за собою дискваліфікацію. Сам навіть погодився стати у ворота, хоча й розумів, чим це обернеться. Поки були сили, вікові «конячки» гідно протистояли опонентові – менше, ніж за десять хвилин до кінця рахунок був 2:2. Ну а потім посипалися… Ну і Кривошия напропускав голів, з якими справжній голкіпер впорався б. Ну питання «колеги по амплуа» з «Хунти» Олександра Босенка, який спостерігав за всім цим «неподобством»: «Ну що, важка воротарська доля?» Вадим з гідністю відповів: «Я робив усе, що міг…»

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




