Третій тайм
Центральний офіс VS JYSK
«Центральний офіс», як ми дізналися, пропустив минулий тур, бо грав на міжвідомчому турнірі в Одесі, де виступив, скажемо так, нормально – не перший і не останній. А в цій грі «податківці» кинулися надолужувати втрачене, бо мають через пропуски вже дві технічні поразки, а хочеться ж опинитись у дивізіоні повище, щоби мати змогу мірятися силами з рівними собі суперниками. Своє завдання вони виконали на всі сто, переконливо здолавши Jysk з рахунком 7:1. Ігор Зварич, капітан «Центрального офісу»: «Відзначити що? Погодні умови! Жара, середина дня. Втім, хлопці зібралися. Спершу до суперника просто придивлялись, а в другому таймі все виходило. Грали більше на контратаках. Результат – на табло. А наші хлопці для цього виклалися на всі сто відсотків».

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




