Третій тайм
«Дракони» VS АФК НК
Це явно був матч не рівня відбіркового турніру. Обидві команди демонстрували гру високого ґатунку, з якою б не загубилися, наприклад, у Вищій лізі. Пропустивши першим, АФК «НК» наполегливо йшов уперед, а швидкісні та технічні опоненти ловили суперника, намагаючись сповна скористатися наданими можливостями. Так і ставалося: наприклад, «червоно-білі» не використали убойний момент – отримали стрімку «обратку»… Загалом було на що подивитись в цьому матчі. На початку другого АФК «НК» скоротив відставання до 1:3, але стався прикрий автогол, потім подарували м’яча суперникові та знову були змушені діставати м’яча з сітки… При цьому не здавалися, зробили для поразки «пристойний» вигляд – 3:4. А в цілому голів могло бути значно більше – як в одні, так і в інші ворота. Станіслав Капуста, гравець «Драконів»: «Високий бойовий дух – залог нашого успіху. Незважаючи на те, що ми цілий день провели на іншому турнірі, знайшли в собі сили боротися до самого кінця. Не лише сили, а й мужність, бо деякі грали з травмами». Антон Дудник, капітан АФК «НК»: «Було в нас дві серйозні помилки, з них одна моя. Не це головне. Реалізація підвела. Суперник – дуже хороший, достойний. Вони мали свіжіший вигляд, хоча кажуть, що після ігор вийшли, та це було непомітно. Ми настроювалися на бій. Було цікаво, емоційно – за це й любимо футбол. Дякуємо суперникові. А ми працюємо над своїми помилками. Розуміли ж, що рано чи пізно знайдеться той камінь, об який спіткнемося».

обери місто





збірна туру
ГОЛ / СЕЙВ ТУРУ




